Iza Łęcka Iza Łęcka 02.09.2020 07:37
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1256V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Edycja Kolekcjonerska w całej okazałości. Unboxing specjalnej wersji

Sympatycy widowiskowych tricków na desce już się doczekali – 4 września zadebiutuje odświeżona edycja Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2. Z tej okazji możemy spojrzeć na rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej.

Dwie odświeżone wersje kultowej serii o pokonywaniu przeszkód i wykonywaniu widowiskowych tricków na desce już za niedługo doczeka się premiery, o czym przypominał ostatni premierowy zwiastun. Teraz jednak możemy przyjrzeć się zestawowi, na który wielu entuzjastów deski zacierało rączki – a mowa oczywiście o unboxingu edycji kolekcjonerskiej.

W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzi gra, zawartość cyfrowa oraz pełnowymiarowa edycja limitowana deski od Birdhouse Skateboards, co u wielu graczy może wywołać całkiem przyjemne poczucie nostalgii. Wraz z zawartością w parze idzie jednak cena - Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Edycja Kolekcjonerska została wyceniona na 469 złotych. Na poniższym materiale możecie jednak sprawdzić jak prezentuje się ów edycja. Trzeba przyznać, że limitowana deska wygląda całkiem okazale i klimatycznie. Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać jeszcze chwilę i powrócić do znanych miejsc oraz tras, by móc ponownie wykonać kilka zawrotnych i efektownych ruchów.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu pojawiły się plotki odnośnie debiutu gry w wersji na Nintendo Switcha. Big N jednak nie komentuje sprawy, więc niektórym graczom pozostaje czekać na oficjalne informacje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions