Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2020 09:23
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Switch
680V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 może trafić na Nintendo Switcha. Odnaleziono sporą ciekawostkę

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 może okazać się kolejną niespodzianką przygotowywaną przez Activision dla posiadaczy Nintendo Switcha. Odświeżona produkcja aktualnie nie zmierza na sprzęt Nintendo, choć takowej możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości.

Debiut Tony Hawk's Pro Skater 1+2 został zaplanowany na początek przyszłego miesiąca, jednak klimatyczna produkcja trafi wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Swego czasu brak wersji na Nintendo Switcha był szeroko komentowany, jednak wydaje się bardzo prawdopodobne, że sprawa nie została jeszcze przesądzona i tytuł może wylądować na konsoli Nintendo.

Jeden z graczy, Darth Bellic, na swoich mediach społecznościowych pochwalił się interesującym znaleziskiem – w plikach dema Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znajdują się szczegóły kontroli skatera przy pomocy Nintendo Switcha (Joy-Cony dołączone do konsoli), Pro Controllera oraz Joy-Conów podłączonych do gripa. Gdyby w szczegółach znalazło się wyłącznie nawiązanie do kontrolera Nintendo, to moglibyśmy sądzić, że deweloperzy zapewnią możliwość podłączenia sprzętu do Steama, jednak odkryto także szczegóły dotyczące konsoli oraz Joy-Conów.

Gdyby plotka okazała się prawdą, Tony Hawk's Pro Skater 1+2 byłby jedną z dużych niespodzianek Activision przygotowywanych na Nintendo Switcha. W połowie miesiąca informowaliśmy również o domniemaniach związanych z Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, który może trafić na konsolę Nintendo.

Jesteście zainteresowani Tony Hawk's Pro Skater 1+2? Sprawdźcie nasze wrażenia z dema. Roger jest zachwycony grą.

Źródło: Twitter: DarthBellic

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions