Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2020 18:16
Tony z Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1186V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na premierowym zwiastunie. Oglądasz i chcesz wskakiwać na deskę

Twórcy Tony Hawk's Pro Skater 1+2 właśnie zaprezentowali premierowy zwiastun oczekiwanej produkcji i materiał w dobry sposób przygotowuje graczy na wielki powrót IP. Twórcy pokazują kilka scen, dorzucają niezły utwór i nawet zadbali o skromne porównanie.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zadebiutuje 4 września, a już dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun gry. Activision jest najwidoczniej bardzo pewne swojego produktu i wydawca odlicza już dni do wielkiego debiutu odświeżonych produkcji. Najnowszy trailer w przyjemny sposób przedstawia pozycję.

Deweloperzy nie tylko zadbali o kilka ładnych widoków, ale potwierdzają także zawartość Tony Hawk's Pro Skater 1+2: pozycje zostaną rozbudowane, otrzymają „epicki” zestaw skaterów, twórcy nie zapomnieli o odświeżeniu trybów, a zainteresowani przygotują kilka ładnych lokacji. Na filmie zobaczycie także dwie sceny porównujące nowe odsłony z oryginałem – trzeba przyznać, że od pierwotnej premiery zmieniło się naprawdę sporo.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zmierza aktualnie wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC, ale ostatnio pojawiły się przecieki sugerujące czwarte wydanie – tytuł może wskoczyć także na Nintendo Switcha. Sprawdźcie nasze wrażenia z wersji demonstracyjnej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions