Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 19:54
Watch Dogs Legion RTX
922V

Watch Dogs Legion za darmo dla klientów GeForce RTX. Zwiastun pokazuje Londyn upiększony ray tracingiem

Watch Dogs: Legion to kolejna produkcja wykorzystująca moc najnowszych kart graficznych firmy NVIDIA. Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun, a producent GPU zapowiedział promocję. Gracze mogą za darmo trafić do Londynu.

Londyn podąży drogą Night City i również zostanie odpicowany przez ray tracing. Ubisoft potwierdził pełne wsparcie RTX i podczas rozgrywki w Watch Dogs Legion na PC z odpowiednią kartą graficzną doświadczymy nowej jakości. Deweloperzy zadbają nie tylko o śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, ale także wykorzystają technologię NVIDIA DLSS.

NVIDIA potwierdziła także nową promocję – kupując kartę graficzną GeForce RTX z serii 30, otrzymacie za darmo Watch Dogs Legion oraz roczny dostęp do GeForce NOW Founder. Standardowo sięgając po nowe GPU, warto sprawdzić, czy sprzedawca jest partnerem, który pozwala skorzystać z tej promocji.

Najnowszy zwiastun Watch Dogs: Legion pokazuje Londyn upiększony przez RTX i mam jedno wrażenie – NVIDIA wybrała ciekawą grę, by pokazać możliwości swojej technologii. Akurat w tym mieście trafimy na wiele lokacji, które powinny zaprezentować prawdziwy charakter ray tracingu.

Sprawdźcie także nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops Cold War, który pokazuje jakość gry w wersji na PC z wykorzystaniem RTX.

Źródło: YouTube.com
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/campaigns/rtx-bundle/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion