Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 18:30
Cyberpunk 2077 RTX
3219V

Cyberpunk 2077 dosłownie błyszczy na zwiastunie pokazującym jakość gry z RTX

Na wydarzeniu firmy NVIDIA otrzymaliśmy nowy zwiastun Cyberpunka 2077, który skupia się na pokazaniu piękna Night City. Miasto zostało odpicowane przez ray tracing i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę zachęcająco.

CD Projekt RED zapraszał dzisiaj na pokaz firmy NVIDIA i tak jak mogliśmy się spodziewać – Polacy przygotowali zwiastun prezentujący uroki Night City. 

CD Projekt RED już podczas premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon potwierdził, że chętnie współpracuje z inżynierami z firmy NVIDIA, a Cyberpunk 2077 będzie tego kolejnym przykładem. Najnowsza pozycja Polaków ma zaoferować kapitalną jakość na sprzęcie od „Zielonych”.

Najnowszy zwiastun nie jest specjalnie rozbudowany, ale pozwala graczom spojrzeć na kilka efektów, które będą dostępne na zdecydowanie najmocniejszych urządzeniach. Nie każdy będzie miał okazję doświadczyć takich atrakcji, jednak entuzjaści rozgrywki na prawdziwych potworach zapoznają się ze zdecydowanie najpiękniejszym Night City.

Jesteście zainteresowani tematem Cyberpunka? Gra otrzyma darmowe DLC, a twórcy potwierdzili szczegóły dotyczące samochodów.

Źródło: Pokaz firmy NVIDIA

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077