Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 19:19
Call of Duty Black Ops Cold War
840V

Call of Duty: Black Ops Cold War na nowych ujęciach. Gra otrzyma wsparcie RTX

Na wielkim wydarzeniu firmy NVIDIA pojawił się nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops Cold War. Twórcy najnowszego Call of Duty współpracują z inżynierami „Zielonych”, by zapewnić wyjątkową jakość oprawy w grze Activision. Gracze mogą liczyć na wsparcie ray tracingu.

Call of Duty: Black Ops - Cold War to kolejna gra obok Cyberpunka 2077, która będzie dosłownie błyszczeć na PC z nowymi kartami graficznymi firmy NVIDIA. Deweloperzy współpracują z inżynierami producenta GPU, by zapewnić graczom dopracowaną rozgrywkę z pełnym wsparciem ray tracingu.

Najnowsze Call of Duty zaproponuje graczom technologię NVIDIA DLSS, która zwiększy wydajność rozgrywki, a dodatkowo deweloperzy zadbali także o wykorzystanie najnowszej propozycji zatytułowanej NVIDIA Reflex. Zaprezentowana technologia optymalizuje opóźnienia, by zaoferować graczom bardziej dynamiczną rozgrywkę – jest to szczególnie ważne w zmaganiach sieciowych. Z NVIDIA Reflex skorzysta także Call of Duty: Modern Warfare.

Na deser opublikowano nowy zwiastun, który prezentuje gameplay z Call of Duty: Black Ops Cold War z wykorzystaniem najnowszych GPU od firmy NVIDIA.

Wiele na to wskazuje, że sympatycy rozgrywki na PC będą mogli cieszyć się Call of Duty: Black Ops Cold War w naprawdę świetnej jakości. Deweloperzy nie tylko ulepszą oprawę, ale zapewnią także płynniejszą rozgrywkę oraz zmniejszą opóźnienia.

Warto dodać, że twórcy Call of Duty szykują dla graczy Metro – pewnie i w Call of Duty: Warzone nowe GPU od firmy NVIDIA pokażą siłę.

Źródło: YouTube.com + informacja prasowa firmy NVIDIA

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch