Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 14:26
Resident Evil PS Now
4566V

PS Now ze świetną ofertą we wrześniu. Sony pozytywnie zaskakuje

Japoński oddział PlayStation potwierdził już zestawienie gier z PS Now na wrzesień. Sony zapewni tym razem cztery produkcje i na liście znajdziemy aż dwa hity z Kraju Kwitnącej Wiśni. Poznajcie zestawienie i przygotujcie się na rozgrywkę.

Sony już zaprosiło graczy do pobierania produkcji z wrześniowego PlayStation Plus, a jeszcze dzisiaj zostanie ogłoszona oferta z PlayStation Now. Producent od pewnego czasu zawsze oferuje identyczne gry na całym świecie i pewnie nie inaczej jest tym razem – a już teraz japoński oddział PlayStation przedstawił bardzo mocne zestawienie.

PS Now wrzesień

  • Resident Evil 7 - przez 3 miesiące (do 30 listopada)
  • Final Fantasy XV - przez 6 miesięcy (do 30 marca)
  • WWE 2K19
  • Observation

Jak widać Sony tym razem sięgnęło po bardzo mocne produkcje z samego serca Japonii. Gracze w ramach abonamentu zapoznają się z Resident Evil 7 oraz Final Fantasy XV – w zasadzie dla tych tytułów warto zainwestować w abonament i zapoznać się z propozycjami od Capcomu oraz Square Enix. Warto jednak zwrócić uwagę, że obie gry są dostępne tylko przez trzy lub sześć miesięcy.

Pozostałe dwie pozycje to słabsze propozycje, ale na pewno warto zwrócić uwagę na Observation – jest to thriller oferujący kapitalną atmosferę science-fiction.

Jak wiadomo oficjalnie PS Now nie jest dostępny w Polsce, ale bez problemu możemy korzystać z usługi logując się na inne konto. Sprawdźcie również ostatni prezent przygotowany przez PlayStation.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/playstation-now-in-september-final-fantasy-xv-resident-evil-7-wwe-2k19-observation.278411/

Tagi: playstation playstation now PS Now ps4