Iza Łęcka Iza Łęcka 01.09.2020 12:25
PUBG
10315V

PS Plus na wrzesień już dostępne. Posiadacze PS4 mogą pobierać 2 gry

Sony już zaktualizowało listę gier dostępnych w ramach abonamentu PS Plus. Gracze korzystający z dobrodziejstw PlayStation Plus mogą przygotować się do pobierania dwóch w ramach wrześniowej oferty.

Sony pochwaliło się wrześniową ofertą PS Plus już w ubiegłym tygodniu, tymczasem nadszedł już moment, kiedy to gracze mogą rozpocząć pobieranie produkcji. Japoński producent ponownie oferuje dwie gry na PlayStation 4.

PS Plus wrzesień – dostępne gry

Możemy śmiało przyznać, że wrześniowa propozycja Sony jest całkiem zróżnicowana. PlayerUnknown's Battlegrounds wciąż angażuje miliony graczy z całego świata, a systematycznie pojawiające się nowe treści skutecznie uatrakcyjniają rozgrywkę. Nie jest to najbardziej stabilny i najlepiej wyglądający Battle Royale w historii, ale gonitwa "za kurczakiem" może być całkiem satysfakcjonująca.

Do tego dodajmy Street Fighter V, który Capcom rozbudowuje od lat. Japończycy zapowiedzieli kolejny rok wsparcia dla gry – odwołując się do najświeższych plotek, pragniemy przypomnieć, że deweloperzy natrafili na problemy podczas przygotowania kontynuacji, co spowodowało zmianę planów i dodanie nowej zawartości do bijatyki obecnej już na rynku.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony