Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 16:28
PlayStation Horizon Zero Dawn
17887V

PlayStation z miłym prezentem dla graczy. Zadbajcie o swoją cyfrową przestrzeń

PlayStation zaprasza graczy do pobierania grafik, które będziecie mogli wykorzystać do stworzenia odpowiednich wizualizacji podczas kolejnych cyfrowych konferencji. Tła są związane z wielkimi produkcjami z PS4.

Już w tym tygodniu wielu uczniów wróci do szkół, ale nie oznacza to, że pandemia się skończyła i każdy będzie miał okazję odwiedzić swój zakład pracy. Wiele firm wciąż zamierza pracować zdalnie, więc właśnie dla nich Sony przygotowało zestaw grafik.

Na blogu PlayStation znajdziecie prace z największych tytułów takich zespołów jak Sucker Punch Productions, Naughty Dog, Insomniac Games czy też Santa Monica Studio. Twórcy przygotowali tła, które możemy wykorzystać podczas różnych wideokonferencji.

Szkoda, że dopiero teraz Sony zdecydowało się na taki ruch, ale w zasadzie wciąż nie wiemy, jak będą wyglądały kolejne miesiące, więc jeśli musicie nadal pracować zdalnie, to możecie zainteresować się projektem PlayStation. To również świetna opcja, by po prostu pobrać tapetę, którą wrzucicie na ekran przykładowo komputera.

Pamiętajcie także o ofercie PS Plus oraz zapoznajcie się z ciekawą informacją: Sony już wkrótce zaprosi nas na kolejną konferencję.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/31/liven-up-your-video-calls-with-these-playstation-themed-backgrounds/

Tagi: PlayStation playstation 4 ps4 Sony