Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.09.2020 13:08
Mulan w Polsce premiera
1015V

Mulan. Ujęcia z planu i fragment filmu. Ostatnie dni do premiery w polskich kinach

Fani filmów Disneya odliczają już ostatnie dni do kinowej premiery "Mulan". Przed wbiciem się obrazu na wielki ekran możemy sprawdzić kolejne świeże materiały wideo.

"Mulan" zadebiutuje najpierw w USA - już 4 września ekskluzywnie na Disney+. Nie dla wszystkich subskrybentów jednak. By zdobyć dostęp do filmu trzeba opłacić dodatkowo 30 dolarów, o czym informowaliśmy w tym miejscu. W krajach niedysponujących jeszcze Disney+ film zobaczymy w kinach.

"Mulan" to oczywiście adaptacja znanego filmu animowanego Disneya - tym razem w formie live-action. Zadanie stworzenia filmu o nieustraszonej, tytułowej bohaterce, która stała się jednym z największych chińskich wojowników, powierzono Niki Caro. Reżyserka odpowiadał wcześniej m.in. za "Pamięć i pożądanie", za serial "Mercy Peak" i film "McFarland".

Najnowszy materiał wideo z "Mulan" przedstawia jedną z kluczowych scen filmu. Na dokładkę możemy zobaczyć ujęcia z planu filmowego.

Warto w tym miejscu powiedzieć, że Disney+ nadal nie jest dostępny w Polsce. W związku z tym w Polsce film zobaczymy od 11 września w kinach. "Tenet" przywrócił wiarę w powrót kin do pełni sił. Miejmy nadzieję, że "Mulan" będzie kolejnym sygnałem w dobrym kierunku.

Tagi: Disney film kino Mulan