Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 12:26
PS5 Doritos
1543V

PS5 coraz bliżej. Doritos będą promować PlayStation 5

W następnych dniach powinno ruszyć szereg akcji marketingowych, których zadaniem będzie poinformowanie graczy o nadciągającej, nowej generacji. Sony dogadało się z Doritos i między innym te chipsy będą promować PS5.

W zeszłym tygodniu redakcja VGC wspomniała o ciekawej sytuacji z Wielkiej Brytanii – lokalny oddział PlayStation zarezerwował znaczące środki na promocję i akcja marketingowa rozpocznie się od 13 listopada.

W akcję promocyjną PlayStation 5 zostanie powiązana nawet marka Doritos, której nowe opakowania już trafiły do Sieci. Gracze będą mogli nie tylko sięgnąć po limitowaną edycję chipsów, ale również pojawi się opcja wygrania egzemplarzy PlayStation 5.

Doritos w ciekawy sposób wykorzystuje trójkąt do zaprezentowania kształtu swoich chipsów, a jednocześnie całość została dobrze dobrana do pozostałych przycisków znajdujących się na kontrolerze do konsol PlayStation.

Teraz pozostaje nam tylko zaczekać na ruchy rodzimego oddziału, który na pewno również przygotowuje się na premierę PlayStation 5. Jak wiadomo PlayStation ma w Polsce wierne grono fanów – a sama marka jest coraz ważniejsza dla samego Sony.

PS5 Doritos paczka

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/looks_like_sony_will_be_promoting_ps5_on_doritos_packaging

Tagi: Doritos playstation 5 ps5 sony