Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.08.2020 12:35
Remothered
558V

Remothered: Broken Porcelain na efektownym zwiastunie. Klimatyczny horror szykuje się do premiery

Remothered: Broken Porcelain trochę się spóźni z premierą, ale temu intrygującemu projektowi może to tylko wyjść na zdrowie - deweloperzy mają więcej czasu na dopieszczenie wszystkich aspektów gameplayu.

Wyczekiwana przez fanów horrorów gra doczekała się właśnie nowego trailera. Tym razem wydawca skupia się na fabularnych motywach i relacjach głównej bohaterki i dziewczyny, którą poznaje po przybyciu do hotelu, w którym rozgrywa się akcja Remothered: Broken Porcelain. Młode kobiety są zatrudnione w roli sprzątaczek w rzeczonym przybytku. 

Jak łatwo się domyślić sielanka nie trwa długo - w hotelu dochodzi do dziwnych wydarzeń a jego właściciele i goście zmieniają się w demoniczne istoty, które zaczynają polować na główną bohaterkę. Gameplay w Remothered: Broken Porcelain można porównać do kultowego Clock Tower, w którym zadaniem gracza było uciekanie przez agresorami. Naszym głównym "sojusznikiem" w tym aspekcie jest skradanie się i chowanie przed Prześladowcami.

Poniżej znajdziecie też trochę gameplayu z Remothered: Broken Porcelain. Premiera rzeczonego horroru odbędzie się 20 października 2020 r.

Tagi: Modus Games Remothered: Broken Porcelain Stormind Games