Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2020 11:30
Watch Dogs Legion nowy gameplay
871V

Watch Dogs Legion na nowym materiale z rozgrywki. Ubisoft pozwala przyjrzeć się rekrutacji

Do premiery trzeciej części serii Watch Dogs zostały już mniej niż dwa miesiące. Fani bardzo mocno wyczekują premiery, a przy okazji Future Games Show dostaliśmy kolejny materiał z rozgrywki! 

Watch Dogs Legion to kolejna niezwykle gorąco wyczekiwana pozycja od Ubisoftu, która ma pojawić się jeszcze w tym roku. Niedawno otrzymaliśmy pokaźną garść nowych informacji o grze, a kilka dni później okazało się także, że najgłośniej promowany element gry, permanentna śmierć, będzie opcjonalny. Wywołało to sporo rozmów i ponowny rozgłos wokół projektu.

Podczas odbywającego się wczoraj Future Games Show mogliśmy zobaczyć kilka minut rozgrywki z konkretnej misji - skupiającej się na rekrutowaniu kolejnych ludzi do swojej ekipy. Przez blisko pięć minut możemy obserwować, jak wygląda rzeczona akcja, a także posłuchać wypowiedzi deweloperów na temat gry. 

Materiał bez wątpienia zainteresuje wszystkich, którzy wyczekują kolejnych informacji na temat Watch Dogs Legion. Nie obyło się jednak bez negatywów - fani narzekają na poziom aktorstwa głosowego i twierdzą, że może to sprawić, iż tytuł okaże się jeszcze gorszy, niż Watch Dogs 2. Jestem ciekaw Waszego zdania na ten temat, więc koniecznie dajcie znać w komentarzach o wrażeniach z filmiku.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/08/watch-dogs-legion-gameplay-2/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion