Godfall na długiej rozgrywce. Gra z PS5 i PC przepełniona jest widowiskowymi pojedynkami

Gry
2006V
Godfall na długiej rozgrywce. Gra z PS5 i PC przepełniona jest widowiskowymi pojedynkami
Iza Łęcka | 28.08.2020, 13:50

Na konferencji Opening Night Live zobaczyliśmy krótki zwiastun Godfall, który okazał się zapowiedzią większej prezentacji. Twórcy zaprezentowali kilka Valor Plates, nie szczędząc klimatycznych urywków z pojedynków. Zapowiada się nie lada gratka dla przyszłych posiadaczy PlayStation 5.

Godfall zostało zaprezentowane w trakcie Opening Night Live, jednak widzowie mogli odczuć spory niedosyt. Na szczęście, materiał okazał się tylko skromnym przypomnieniem o tytule, który zaprezentowała w późniejszym czasie redakcja IGN-u.

Podczas materiału nie tylko zobaczycie nowe fragmenty rozgrywki, ale i możecie posłuchać Keithema Lee opowiadającego o grze. Reżyser produkcji opowiedział o rozmaitych stylach walki oferowanych przez Valor Plates, zdradzając również, jak można stworzyć pancerze. Inspiracją dla opracowania wspomnianego elementu gry były „Archiwum burzowego światła”, świat Marvela oraz średniowieczne zbroje.

Godfall jest regularnie promowane przez Sony (ostatnio mogliśmy spojrzeć na gameplay), gdyż zgodnie z planami zespołu Counterplay Games, tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation 5. Japońska korporacja nie opublikowała jeszcze ostatecznej listy gier na premierę PS5, ale klimatyczna produkcja powinna być jedną z opcji dla graczy, którzy zakupią next-gena w okresie debiutu na rynku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper