Captain Tsubasa: Rise of New Champions z pierwszą oceną w recenzji! Tryb treningowy na filmiku

News
1473V
Captain Tsubasa: Rise of New Champions z pierwszą oceną w recenzji! Tryb treningowy na filmiku
Bartosz Dawidowski | 26.08.2020, 11:29

Dla wielu osób Captain Tsubasa: Rise of New Champions jest najbardziej wyczekiwaną premierą tego tygodnia. Pojawiła się już pierwsz recenzja tej gorącej nowości dla fanów anime i piłki nożnej.

"Kapitan Jastrząb", którego większość z nas poznała w latach 90. w telewizji Polonia 1, dorobił się już pierwszej oceny. Japoński magazyn Famitsu ocenił Captain Tsubasa: Rise of New Champions w wersji na PS4. Redaktorzy rzeczonego periodyku wystawili Captain Tsubasa ocenę 32/40, co wydaje się przyzwoitą notą, ale jak na Famitsu nie jest specjalnie wysokim werdyktem. Nie rozwiewa to wątpliwości przed premierą gry. Warto więc z decyzją o zakupie wstrzymać się do pojawienia kolejnych recenzji.

Póki co możemy przyjrzeć się kolejnemu materiałowi wideo z Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Tym razem Bandai Namco demonstruje w filmiku Samouczek, który zapewniają nam deweloperzy. W trybie treningowym będziemy mogli przećwiczyć zagrania w defensywie i ofensywie. Sprawdźcie poniżej, jak to wygląda w akcji.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions trafi na rynek 28 sierpnia 2020 r. Tytuł szykowany jest na PS4, Switch i PC. Sprawdźcie przy okazji nasz ranking najlepszych piłkarskich anime.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/08/famitsu-review-scores-issue-1656

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper