Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 14:07
Xbox Series X na nowych zdjęciach
11990V

Xbox Series X na nowych zdjęciach. Urządzenie wygląda świetnie

Już w listopadzie fani marki Xbox będą mogli postawić w swoich domach Xboksa Series X. Zanim urządzenie trafi do sprzedaży, możemy spojrzeć na kolejne zdjęcia urządzenia. Konsola jest prezentowana na specjalnych standach.

Xbox Series X zadebiutuje na rynku w listopadzie, ale wciąż nie znamy ostatecznej ceny urządzenia oraz nie poznaliśmy szczegółów ceny. Firma jednak przygotowuje się do ujawnienia wielu informacji – w tym wszystkich konkretów o Xboksie Series S.

Zanim jednak złożymy zamówienia przedpremierowe, możemy spojrzeć na nowe fotki Xbox Series X. Urządzenie trafiło do pierwszych marketów, gdzie gracze mają okazję spojrzeć na obudowę z każdej strony.

Xbox Series X na pewno nie będzie najpiękniejszą konsolą w historii (tutaj liderem dalej jest Xbox One S?), ale musimy pamiętać, że w tym wypadku Microsoft zastosował taką obudowę, by zapewnić odpowiednio wydajne i ciche chłodzenie. Firma zdaje sobie sprawę, że zaproponuje graczom potężny sprzęt i chce mieć pewność, że gracze będą mogli w spokoju cieszyć się urządzeniem. W temacie odprowadzania ciepła ze sprzętu wypowiedział się kilka dni temu Phil Spencer.

Xbox Series X prawdziwe zdjęcia -1

Xbox Series X prawdziwe zdjęcia -2

Xbox Series X prawdziwe zdjęcia -3

Xbox Series X prawdziwe zdjęcia -4

Źródło: Twitter: KeemaMr

Tagi: xbox xbox one Xbox Series X