Ghost of Tsushima z rekordową sprzedażą w cyfrowej dystrybucji. Sony ma nowego lidera na PS4

Gry
1926V
Ghost of Tsushima z rekordową sprzedażą w cyfrowej dystrybucji. Sony ma nowego lidera na PS4
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2020, 20:27

Ghost of Tsushima to najnowsze IP zaoferowane graczom przez Sony i możemy oficjalnie potwierdzić, że to jednocześnie najszybciej sprzedająca się nowa marka japońskiej korporacji w dystrybucji cyfrowej. Tytuł osiągnął świetny wynik w pierwszym miesiącu od premiery.

Sony potwierdziło pierwsze wyniki Ghost of Tsushimy, które zwiastowały duży sukces. Gracze kupili ponad 2,4 mln sztuk nowej gry w zaledwie trzy dni, ale teraz otrzymaliśmy nowe szczegóły. Przygoda o samurajach podbiła PlayStation Store.

Dalsza część tekstu pod wideo

SuperData potwierdziła ciekawą wiadomość – w lipcu zainteresowani sięgnęli po 1,9 mln egzemplarzy Ghost of Tsushimy w samej cyfrowej dystrybucji. Dla porównania Horizon Zero Dawn osiągnął ten wynik po dwóch miesiącach, a Days Gone 1,3 mln.

Ghost of Tsushima to jednocześnie największa (pod względem cyfrowych wyników) konsolowa produkcja, która została wydana w lipcu. Gra Sony w ubiegłym miesiącu pobiła takie produkcje jak Call of Duty: Modern Warfare, FIFA 20 czy też NBA 2K20. Musimy pamiętać, że przygoda o samuraju debiutowała wyłącznie na jednej platformie.

Teraz musimy zaczekać na dodatkowe informacje dotyczące rozwoju gry, ale jak wiadomo Sucker Punch Productions pracuje nad trybem sieciowym, który powinien w ciekawy sposób rozbudować nasze doświadczenie. Aktualnie nie potwierdzono, kiedy kooperacja zostanie dodana do pozycji.

Ghost of Tsushima z rekordową sprzedażą w cyfrowej dystrybucji. Sony ma nowego lidera na PS4

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://www.superdataresearch.com/blog/worldwide-digital-games-market/

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper