Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 16:03
Ghost of Tsushima: Legends
4613V

Ghost of Tsushima: Legends zaprezentowane! Znamy szczegóły i oglądamy zwiastun

Sony właśnie zapowiedziało Ghost of Tsushima: Legends. Jest to tryb kooperacyjny do uznanej gry Sucker Punch. Gracze mogą szykować się na wspólne zabijanie przeciwników na pięknej wyspie Cuszima.

Ghost of Tsushima: Legendy to bezpłatne rozszerzenie do uznanej gry Sucker Punch, które pozwoli graczom uczestniczyć w nowych, kooperacyjnych wyzwaniach. Twórcy zdecydowali się zaoferować graczom nowe atrakcje – misje będą dostępne dla 2-4 samurajów.

Twórcy przygotowali samodzielny tryb, który nie będzie śledzić historii Jina. W „Legendach” poznamy wydarzenia inspirowane japońską mitologią i podczas zadań trafimy do nowych lokacji, które pozwolą nam zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami.

Ghost of Tsushima: Legendy zostało przygotowane do zabawy w kooperacji, a gracze otrzymają możliwość wybrania jednej z czterech różnych klas postaci: samuraja, łowcę, ronina lub asasyna. Każda z postaci otrzyma szereg unikalnych zalet oraz umiejętności.

Deweloperzy potwierdzili, że na fanów czekają wymagające zadania – czteroosobowe raidy będą podobno niezwykle wymagające i zainteresowani trafią do zupełnie nowego królestwa, by śmiałkowie mogli zmierzyć się z brutalnym i przerażającym wrogiem. Twórcy zapewnią dwa rodzaje misji (fabularne i przetrwanie), a system pozwoli na dobieranie do walki znajomych lub wyszukiwanie nowych graczy (matchmaking) do wspólnej zabawy. Ghost of Tsushima: Legends zadebiutuje jesienią (premiera PS5?).

Jak widać ostatnie słowa dyrektora kreatywnego okazały się zajawką. Sprawdźcie także wyniki Ghost of Tsushimy.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/17/ghost-of-tsushima-legends-coming-to-ps4-fall-2020

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment sucker punch