Ghost of Tsushima: Legends zaprezentowane! Znamy szczegóły i oglądamy zwiastun

Gry
5069V
Ghost of Tsushima: Legends zaprezentowane! Znamy szczegóły i oglądamy zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 17.08.2020, 16:03

Sony właśnie zapowiedziało Ghost of Tsushima: Legends. Jest to tryb kooperacyjny do uznanej gry Sucker Punch. Gracze mogą szykować się na wspólne zabijanie przeciwników na pięknej wyspie Cuszima.

Ghost of Tsushima: Legendy to bezpłatne rozszerzenie do uznanej gry Sucker Punch, które pozwoli graczom uczestniczyć w nowych, kooperacyjnych wyzwaniach. Twórcy zdecydowali się zaoferować graczom nowe atrakcje – misje będą dostępne dla 2-4 samurajów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy przygotowali samodzielny tryb, który nie będzie śledzić historii Jina. W „Legendach” poznamy wydarzenia inspirowane japońską mitologią i podczas zadań trafimy do nowych lokacji, które pozwolą nam zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami.

Ghost of Tsushima: Legendy zostało przygotowane do zabawy w kooperacji, a gracze otrzymają możliwość wybrania jednej z czterech różnych klas postaci: samuraja, łowcę, ronina lub asasyna. Każda z postaci otrzyma szereg unikalnych zalet oraz umiejętności.

Deweloperzy potwierdzili, że na fanów czekają wymagające zadania – czteroosobowe raidy będą podobno niezwykle wymagające i zainteresowani trafią do zupełnie nowego królestwa, by śmiałkowie mogli zmierzyć się z brutalnym i przerażającym wrogiem. Twórcy zapewnią dwa rodzaje misji (fabularne i przetrwanie), a system pozwoli na dobieranie do walki znajomych lub wyszukiwanie nowych graczy (matchmaking) do wspólnej zabawy. Ghost of Tsushima: Legends zadebiutuje jesienią (premiera PS5?).

Jak widać ostatnie słowa dyrektora kreatywnego okazały się zajawką. Sprawdźcie także wyniki Ghost of Tsushimy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/17/ghost-of-tsushima-legends-coming-to-ps4-fall-2020

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper