Ghost of Tsushima z niesamowitą sprzedażą. Sony: „To najszybciej sprzedające się nowe IP”

Gry
1813V
Ghost of Tsushima z niesamowitą sprzedażą. Sony: „To najszybciej sprzedające się nowe IP”
Mateusz Wróbel | 24.07.2020, 14:45

Sony poinformowało, że Ghost of Tsushimę, najnowszą produkcję studia Sucker Punch, zakupiło 2,4 miliona graczy w pierwszych trzech dniach od oficjalnej premiery.

Ghost of Tsushima góruje w zestawieniach sprzedażowych w różnych krajach. Nowe IP Sucker Punch podbiło już Japonię, a także USA. Kwestią czasu był oficjalny wpis na social mediach Sony, który poinformuje o zadowalającej sprzedaży.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak informują osoby odpowiedzialne za PR, ostatni ekskluzywny tytuł na PlayStation 4 nabyło, po trzech dniach od premiery, która miała miejsce 17 lipca, 2,4 miliona graczy. Sprawdziły się doniesienia, jakoby pozycję uruchomiło około 2 miliona graczy w miniony weekend, o czym informowaliśmy tutaj.

Sony, zapewne z uśmiechem na twarzy, oznajmiło, iż jest to najszybciej sprzedające się nowe IP od zespołu first-party. Japończycy oficjalnie podziękowali Sucker Punch za wiele godzin dokładnej pracy, której owocem jest właśnie Ghost of Tsushima, mogący pochwalić się niesamowitym światem i wylewającym się z ekranu klimatem.

Jeśli właśnie gracie w omawianą powyżej grę, zerknijcie na przygotowany przez nas poradnik, który powinien pomóc Wam znaleźć wszystkie zadania poboczne, a także wbić platynę.

 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Twitter

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper