Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2020 15:01
Premiera Samurai Jack: Battle Through Time
784V

Samurai Jack: Battle Through Time na dłuższej rozgrywce. Sprawdźcie gameplay w dniu premiery

Samurai Jack: Battle Through Time ma być jeszcze dzisiaj dostępny na kilku platformach, ale produkcja nie jest szeroko promowana. Mimo to możemy teraz sprawdzić dłuższy gameplay, który pokazuje kilka pojedynków.

W 2020 roku nie brakuje gier z samurajami w rolach głównych, a Soleil postanowiło zaproponować produkcję dla wiernych fanów Samuraja Jacka. Studio jednak nie mogło liczyć na masę pozytywnych komentarzy po pierwszym pokazie i prawdopodobnie właśnie z tego powodu nie mogliśmy mówić o wielkiej kampanii marketingowej Samurai Jack: Battle Through Time.

Tytuł według dostępnych informacji ma zostać dzisiaj udostępniony na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC), ale wydawca nie zajął się globalnym promowaniem historii. To właśnie z tego powodu warto sprawdzić najnowszy gameplay, który pokazuje kilka pojedynków.

Koncepcja Samurai Jack: Battle Through Time była bardzo interesująca, ponieważ deweloperzy współpracowali z twórcami animacji i chcieli za pomocą tej pozycji opowiedzieć nowe wątki. Byłaby to bezpośrednia kontynuacja znanej historii, jednak wielu fanów wciąż narzeka na jakość oprawy. Zdaniem niektórych graczy to IP potrzebuje znacznie lepszej pozycji.

Zamierzacie zainteresować się Samurai Jack: Battle Through Time? W najbliższych dniach powinny pojawić się pierwsze recenzje gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: adult swim games Samurai Jack: Battle Through Time Soleil