Iza Łęcka Iza Łęcka 12.06.2020 12:41
Samurai Jack: Battle Through Time
511V

Samurai Jack: Battle Through Time porównywany do projektu z Dreams. Część graczy narzeka na grafikę

Samurai Jack: Battle Through Time został zaprezentowany podczas wydarzenia IGN Summer of Gaming, spotykając się z nieprzychylnymi opiniami sympatyków animacji. Zespół Soleil planuje połączyć grę ze znaną historią, jednak dla wielu graczy grafika pozostawia wiele do życzenia.

Samurai Jack: Battle Through Time został zapowiedziany w lutym, tymczasem w trakcie najnowszego wydarzenia IGN mogliśmy sprawdzić dłuższy fragment rozgrywki. Na materiale Genndy Tartakovsky (amerykański animator, twórca „Samuraja Jacka”) opowiada o elementach walki, różnorodnych broniach i oprowadza graczy po kolejnych lokacjach.

Twórca serialu animowanego zaznaczył, że Samurai Jack: Battle Through Time będzie swoistym rozbudowaniem historii, a akcja gry rozgrywać się będzie po wydarzeniach z piątego, i wciąż ostatniego, sezonu „Samuraja Jacka”. Od 2017 roku fani czekają na kolejne przygody z tej serii, tymczasem to gra zmierzająca na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste ma stanowić rozszerzenie uniwersum i dalsze przygody Jacka.

Co ciekawe, od ostatniej gry spod szyldu Samuraja Jacka minęło już 16 lat, dlatego też premiera Samurai Jack: Battle Through Time, która odbędzie się latem, może okazać się unikatowym doświadczeniem dla wielu graczy.

Pomimo zbliżającej się premiery i coraz większej ilości udostępnianych informacji, pod materiałem pojawia się wiele negatywnych opinii. Gracze wyraźnie dają do zrozumienia, że liczyli na znacznie lepszą oprawę.

„Wygląda jak gra stworzona w Dreams (nie jest to komplement, chyba że rzeczywiście został zrobiony w Dreams)”

„Dlaczego gra wygląda podobnie do gry Avatar, która jest tworzona w Dreams? To po prostu wygląda trochę tanio jak na grę opartą na kreskówce wysokiego kalibru.”

„Wygląda jak gra, którą kupiłbym w gamestopie za 5 dolarów, kilka miesięcy po jej wydaniu.”

„Czy to jest wersja alpha?”

„Czy to zostało stworzone w PS Dreams? lol”

Oczywiście, produkcja ma spore grono sympatyków, którzy nie szczędzą ciepłych słów w kierunku twórców i będą chcieli zapoznać się z grą jak najszybciej. Wśród opinii graczy wciąż jednak przeważają te porównujące tytuł do projektu z Dreams.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Adult Swim Games Samurai Jack: Battle Through Time Soleil