Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 19:01
Samurai Jack: Battle Through Time
1045V

Samurai Jack: Battle Through Time nadciąga. Zwiastun zapowiada świetną zabawę dla fanów serii

Samuraj Jack powróci za sprawą nowej produkcji od studia Soleil. Twórcy z Japonii przygotowują Samurai Jack: Battle Through Time i pierwszy zwiastun wygląda nieźle. Nie będzie to GOTY 2020 roku, ale sympatycy marki mogą zacierać ręce.

Samurai Jack: Battle Through Time to według oficjalnej informacji „3D hack'n'slash”, który został przygotowany przez Soleil – twórców Naruto to Boruto: Shinobi Striker. W zespole znajdują się byli deweloperzy Team Ninja, którzy pracowali nad seriami Dead or Alive i Ninja Gaiden. Wydawcą gry została firma Adult Swim Games, która przygotowuję graczy na atrakcje.

Jak sama nazwa wskazuje, Samurai Jack: Battle Through Time pozwoli graczom wcielić się w tytułowego bohatera, który będzie podróżował w czasie i mierzył się z kolejnymi przeciwnikami. Twórcy zadbali o nową przygodę, w której jednak nie zabraknie znanych postaci.

Studio zapewni „nieopowiedzianą przygodę Samuraja Jacka, która łączy się z epickim finałem serii”, a podczas wydarzeń będziemy walczyć w przeszłości i przyszłości, by zwiększać moc samuraja oraz odblokowywać nowe umiejętności. Warto zaznaczyć, że historia została napisana przez Darricka Bachmana – głównego scenarzystę serii.

Samurai Jack: Battle Through Time będzie prezentowane w najbliższych dniach podczas PAX East. Premiera gry odbędzie się latem i tytuł zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC.

Poznajcie kolejne zapowiedzi:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Samurai Jack: Battle Through Time samuraj jack Soleil zapowiedź zwiastun