Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 16:40
Hitman 3
1013V

Hitman 3 zaoferuje pełną historię na premierę. Gracze mogą pobrać mapy z Hitmana i Hitmana 2

Hitman 3 to ostatnia część trylogii, która choć trafi na nową generację, to jednak gracze otrzymają możliwość pobrania wcześniej kupionych lokalizacji. Twórcy nie będą dzielić wydarzeń na odcinki.

Hitman 3 został wczoraj zapowiedziany i deweloperzy z IO Interactive chcą kontynuować historię zapoczątkowaną na wciąż aktualnej generacji. Twórcy jednak nie chcą dzielić społeczności i zapominać o lokalizacjach z dwóch poprzednich odsłon.

Deweloperzy potwierdzili, że trylogia „The World of Assassination” będzie w pełni odtworzona w Hitman 3. Gracze od premiery otrzymają dostęp do wszystkich nowych miejscówek (Hitman 3), ale także będą mogli pobrać lokalizacje z poprzednich odsłon (Hitman i Hitman 2) – oczywiście musimy je posiadać na aktualnej generacji.

IO Interactive zaoferuje tym samym ponad 20 map z całej trylogii w jednym miejscu i możemy mieć pewność, że w styczniu pojawi się opcja kupienia wielkiego zestawu. Autorzy podkreślają również, że progresja pomiędzy częściami jest płynna, więc przykładowo przedmioty zebrane w Dubaju (Hitman 3) możemy używać w Paryżu (Hitman). Hitman 3 został w zasadzie określony jako „platforma dla całej trylogii”.

Nie możecie się doczekać nowej przygody Agenta 47? Pobierzcie za darmo Hitman: Rozgrzeszenie.

Źródło: https://www.ioi.dk/announcing-hitman-3/

Tagi: Hitman hitman 2 Hitman 3 IO Interactive