Bloodborne Remaster na PS5 i PC coraz bliżej. „Prace nad portem zostały prawie zakończone”

Plotka
4290V
Bloodborne Remaster na PS5 i PC coraz bliżej. „Prace nad portem zostały prawie zakończone”
Wojciech Gruszczyk | 15.08.2020, 04:03

Sony może już wkrótce ujawnić nową wersję Bloodborne. Według najnowszych przecieków, prace nad portem zostały już prawie zakończone i gra może zadebiutować na dwóch platformach w okolicy premiery PS5.

O porcie Bloodborne na PS5 i PC informowałem naszych czytelników już w czerwcu. Wtedy to kilku informatorów potwierdziło wiadomość, że gra nadciąga, a później otrzymaliśmy nawet szereg konkretów – nad nowym wydaniem ma pracować rodzimy QLOC oraz Bluepoint Games.

PC Gaming Inquisition ponownie zdecydował się zabrać głos w sprawie nowej wersji i informator podkreśla – w lipcu odbyły się duże testy portu na PC, które pozwoliły wyeliminować większość problemów. Wszystkie krytyczne błędy zostały usunięte, tryb sieciowy działa sprawnie i „prace nad portem zostały prawie zakończone”.

Gracze jednak nie mogą oczekiwać ponad 60 klatek na sekundę, ponieważ to właśnie wyższy framerate miał powodować największe problemy. Tytuł powinien zadebiutować na PS5 i PC w 60 fps, a później modderzy zajmą się usunięciem ograniczeń.

Zdaniem informatora, Bloodborne Remaster ma trafić na rynek w 2020 roku:

„Sony chce wydać remaster Bloodborne w oknie startowym PS5, ale nadal może go przenieść na późniejszy termin. Niezależnie od tego, ja osobiście wątpię, by produkcja nie została wydana w 2020 roku i wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalną prezentację, ponieważ praca nad remasterem jest mniej więcej zakończona.”

Warto przypomnieć, że Horizon Zero Dawn pomimo problemów, osiągnął bardzo dobre wyniki na PC.

Źródło: https://wccftech.com/bloodborne-pc-playtest-60-fps/

Komentarze (245)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper