Iza Łęcka Iza Łęcka 03.08.2020 08:14
Craig Halo Infinite
4107V

Craig z Halo Infinite został oficjalną maskotką marki Xbox

Przedstawiciele Microsoftu oraz marki Xbox mają spore poczucie humoru. Phil Spencer potwierdził, że zaprezentowany podczas pokazu Halo Infinite Craig the Brute został oficjalnie maskotką Xboksa. Jego wizerunek może powrócić podczas kolejnych pokazów Xboksa Series X.

Od pokazu Halo Infinite minęło już sporo czasu, ale wydarzenie jest wciąż szeroko komentowane przez graczy. Wiemy już, że tryb sieciowy z produkcji 343 Industries będzie dostępny w modelu biznesowym free-2-play, a twórcy zmagają się z trudnościami za sprawą pandemii.

Co więcej, obecnie możemy potwierdzić, że prezentacja Halo Infinite pozwoliła nam dokładnie przyjrzeć się nowej maskotce Xboksa. Wiadomość potwierdził Phil Spencer, który kolejny raz udowadnia, że Microsoft ma duże poczucie humoru:

Szef marki Xbox niezwykle pozytywnie zareagował na liczne memy oraz komentarze dotyczące Craiga the Brute, które narodziły się po ujawnieniu rozgrywki z Halo Infinite. Trzeba jednak pamiętać, że to nie pierwszy raz, gdy amerykańska korporacja pozytywnie i z pewnym dystansem reaguje, obracając reakcje społeczności na własną korzyść.

Śmiało możemy przytoczyć tutaj sytuację, gdy kilka miesięcy temu Xbox Series X był porównywany do lodówki, co przerodziło się w oficjalne materiały, na których konsola była zestawiana właśnie z urządzeniem AGD. Podczas jednego ze streamów Aaron Greenberg miał za sobą tło, na którym duży Xbox Series X zajmował "swoje miejsce" w kuchni.

Czy to najwyższy czas na ujawnienie maskotki?

Źródło: https://www.vg247.com/2020/08/02/craig-the-brute-xbox-mascot/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft