Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 18:31
Cyberpunk 2077 Ostrze
2790V

Cyberpunk 2077 jest pełny wielkich giwer i ostrych mieczy. Gameplay pokazuje oręż V

CD Projekt RED zadbał o odpowiednie zabawki. V będzie biegał po Night City i skorzysta z najróżniejszych giwer. Podczas najnowszego live-streamu otrzymaliśmy przyjemny materiał ujawniający kilka ciekawych broni.

CD Projekt RED już wcześniej zapowiedział pokaz broni i twórcy nie zawiedli. Deweloperzy na drugim Night City Wire pokazali zróżnicowane giwery – gracze otrzymają w tym wypadku możliwość skorzystania z trzech typów broni.

Strzały niektórych będą odbijać się od ścian, kolejne otrzymają automatyczne namierzanie, a następne dosłownie zmiażdżą przeciwników. Podczas przemierzania Night City mamy otrzymać dużą swobodę modyfikacji giwer – niektóre zaoferuje między innymi lepsze celowniki, ale zdecydowanie ciekawiej prezentują się specjalne czipy, dzięki którym możemy znacząco wpłynąć na możliwości przykładowo karabinów.

CD Projekt RED aktualnie nie pokazuje nam wszystkich zabawek, ale gracze mają otrzymać szereg możliwości, by wyeliminować przeciwników. W grze będziemy stale sięgać po kolejne bronie, by móc zabijać cele i wykonywać coraz to trudniejsze misje.

Muszę przyznać, że wcześniej samo strzelanie w Cyberpunku 2077 nie było przeze mnie dobrze odebrane, tak dzisiejsza prezentacja znacząco zwiększyło hype na grę. Chciałbym już chwycić w łapy kilka zabawek i móc poznać opowieść V.

Sprawdźcie również materiał prezentujący trzy ścieżki rozwoju V. Teraz możecie włączyć polskie napisy:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077