Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 14:49
Marvel's Avengers ekskluzywne skórki
800V

Marvel's Avengers otrzyma tonę ekskluzywnych skórek. Intel, Virgin Mobile i Verizon mają zaoferować własne DLC

Square Enix chce najwidoczniej wykorzystać potencjał superbohaterów Marvela i wydawca Marvel's Avengers zaproponował współprace wielu firmom. Do Sieci wyciekły materiały prezentujące ekskluzywne skórki przygotowane dla klientów Intela oraz sieci komórkowych.

Marvel's Avengers może być dla Square Enix bardzo dobrą inwestycją. Wydawca dogadał się z Marvelem, by przygotować wielką grę z superbohaterami w rolach głównych, a dzięki licznym współpracom z zewnętrznymi firmami, Japończycy będą zarabiać oferując między innymi dodatkowe skórki dla bohaterów.

Wcześniej informowaliśmy o współpracy z Sony, na mocy której do gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 trafi Spider-Man, gracze PlayStation mogą liczyć na szereg ekskluzywnych skórek, ale to dopiero początek.

W Sieci pojawiły się materiały prezentujące DLC przygotowane dla klientów brytyjskiego Virgin Mobile oraz amerykańskiego Verizon. Intel ma otrzymać własne stroje, które powinny trafić do użytkowników producenta procesorów.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez Square Enix, ale w dwóch z trzech przypadków zaprezentowano już same stroje, więc Square Enix powinno wkrótce ujawnić szczegóły relacji z poszczególnymi firmami. Aktualnie nie wiemy, czy korporacje zadbały o czasowe czy też pełne wyłączności.

Marvel's Avengers - skórki 1

Marvel's Avengers - skórki 2

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-to-get-exclusive-skins-from-intel-virgin-mobile-and-verizon

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix