Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.08.2020 09:30
Marvel's Avengers Spider-Man
3536V

Marvel's Avengers z kolejnymi szczegółami. Spider-Man dostanie swoją własną historię

Nadchodzący projekt od Crystal Dynamics traktujący o Avengersach spotkał się z masą kontrowersji, związaną z wyłącznością Spider-Mana dla wersji na konsole PlayStation.

Marvel's Avengers zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu wystartowały testy beta, więc w Internecie pojawiła się cała masa materiałów, którym zdecydowanie warto się przyjrzeć. Gra bez wątpienia buduje ogromne nadzieje u wszystkich fanów produkcji traktujących o komiksowych bohaterach. 

I jak wiadomo, jednym z największych pośród nich jest Spider-Man. Nie dziwi więc skala kontrowersji, jakie wywołało ogłoszenie o wyłączności rzeczonego bohatera w grze, dla konsol od Sony. Temat jest oczywiście szeroko dyskutowany na wszelkich forach. Poruszyli go także dziennikarze WCCFTech podczas wywiadu z twórcami gry. Ci zapytani zostali o to, w jaki sposób będzie można wplątać w zaplanowaną fabułę kolejnego bohatera:

Bez podawania jakichkolwiek spoilerów, historia Spider-Mana, będzie pasowała do naszej historii. Znowu muszę brodzić wokół tego, ponieważ nie mogę zbyt wiele zdradzić. Wiedz jednak, że Spider-Man, będzie w naszej historii i będzie pasował do tego świata.

Spider-Man jest dodatkiem do fabuły i samego głównego wątku. Mamy plan, naszych bohaterów, którzy się pojawią, a także historie, wyzwania i planowaną eskalację rozgrywki. To wszystko przebiega zgodnie z planem. A poza tym, mamy teraz Spider-Mana i wiecie, on się w to wplącze - to jest klucz. Nie będzie zmiany czegokolwiek, aby to dostosować.

To tak, jakby Sony poprosiło: „Hej, czy możesz dodać Spider-Mana, jako coś w rodzaju wisienki na torcie?”. Będzie dopełnieniem [Spidey - przyp. red.], ale nic nie zmieni. Ten plan nadal posuwa się naprzód.

Na pytanie, czy można uznać, że historia Spider-Mana to pewien rodzaj samodzielnej historii w Marvel's Avengers, twórcy odpowiedzieli z całą pewnością, że tak właśnie będzie. Wygląda więc na to, że dla posiadaczy wersji na PlayStation będzie to niezwykle interesujący dodatek.

 

Źródło: https://wccftech.com/marvels-avengers-dev-on-spider-man-hes-like-a-cherry-on-top-with-his-own-self-contained-story-arc/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix