Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 17:28
Cyberpunk 2077 Night City Wire 2
1614V

Cyberpunk 2077 Night City Wire 2. Oglądajcie z nami pokaz CD Projekt RED

Kampania marketingowa Cyberpunka 2077 trwa w najlepsze, więc już dzisiaj odbędzie się drugi Night City Wire, podczas którego otrzymamy nowe materiały z gry. W trakcie prezentacji zobaczymy między innymi dostępny arsenał, więc możemy szykować się na ujawnienie kilku ciekawych giwer.

W drugiej połowie listopada odbędzie się premiera Cyberpunka 2077, a już dzisiaj odbędzie się drugi live-stream, podczas którego twórcy zaprezentują graczom nowe informacje dotyczące wyczekiwanej przygody. Już w zeszłym tygodniu Polacy zapowiedzieli, że chcą tym razem opowiedzieć między innymi o broniach V, więc na dzisiejszym pokazie nie powinno zabraknąć ekscytujących akcji, podczas których bohater sięgnie po zróżnicowany oręż.

Twórcy w trakcie pokazu powinni jeszcze kilkukrotnie zaskoczyć, więc jedno jest pewne – wieczorem na pewno nie będziemy się nudzić. Ostatnio podczas prezentacji zobaczyliśmy nie tylko nowe materiały z gry, ale zapowiedziano przygotowanie serialu animowanego, który będzie dostępny na platformie Netflix.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy na PPE. Show CD Projekt RED rozpocznie się o godzinie 18:00 i pewnie przynajmniej przez 30 minut będziemy bombardowani nowymi szczegółami dotyczącymi gry.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077