Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.08.2020 12:20
EA Sports UFC 4 z wersją trial
1034V

UFC 4 z możliwością zagrania w wersję próbną. Trial dostępny dla subskrybentów EA Access

Jeśli czekacie na kolejną odsłonę serii sportowych bijatyk od Electronic Arts, to już teraz możecie sprawdzić dziesięciogodzinną wersję demonstracyjną. 

EA Sports UFC 4 to niezwykle wyczekiwana kontynuacja serii o MMA od Electronic Arts, która w ciągu trzech poprzednich odsłon zdążyła zaskarbić sobie sympatię bardzo wielu fanów. Na początku lipca poznaliśmy datę premiery, która będzie miała miejsce już za kilka dni, a niewiele później wreszcie pozwolono nam rzucić okiem na nieco rozgrywki oraz efektowne pojedynki w klatkach. 

Teraz EA przekazało, że od minionego piątku, wszyscy członkowie usługi EA Access mają dostęp do dziesięciu godzin wersji trial gry, która oferuje praktycznie wszystko to, co dostępne będzie w dniu debiutu pełnoprawnej odsłony. Najwięksi fani na pewno ucieszą się z faktu, iż przyjdzie im wskoczyć do oktagonu prawie tydzień przed wejściem EA Sports UFC 4 na półki sklepowe. 

Jak jednak wspomniałem, możliwość ta udostępniona została wyłącznie subskrybentom usługi EA Access. Abonament ten kosztuje zaledwie 14,99 zł w skali miesięcznej, więc wydaje się brzmieć jak dobra okazja - zwłaszcza dla największych fanów serii. Jeśli jednak, zamiast tego wolicie poczekać, to możecie już odliczać dni. Gra wyląduje na PlayStation 4 oraz Xbox One już 14 sierpnia

Źródło: https://www.vgr.com/ea-sports-ufc-4-trial-available-ea-access-patch-update/

Tagi: EA Canada EA Sports UFC 4 Electronic Arts