Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 20:34
COD 2020
1558V

Call of Duty 2020 już pojawia się w Call of Duty: Warzone. Gracze widzą tajemnicze napisy

Koniec wyczekiwania i czas na wielką prezentację. Gracze Call of Duty: Warzone dostrzegają tajemnicze zniekształcenia obrazu, które przygotowują śmiałków na pokaz Call of Duty 2020. Już wkrótce zobaczymy nową część cenionej strzelanki.

Gracze Call of Duty: Warzone informują o pierwszych zajawkach Call of Duty 2020. Podczas rozgrywki na ekranie graczy pojawia się tajemniczy napis „KNOW YOUR HISTORY”, który oczywiście odwołuje się do nadciągającej, pełnej prezentacji nowego Call of Duty.

Activision nie pierwszy raz wykorzystuje poprzednią część Call of Duty, by zaprezentować nową odsłonę – osobiście najlepiej wspominam moment, gdy w Call of Duty: Black Ops III na mapie "Nuk3town" pojawił się statek zwiastujący nową część.

Teraz jesteśmy jednak świadkami odrobinę innej sytuacji, ponieważ Call of Duty 2020 nie jest prezentowany w Call of Duty: Modern Warfare a teaser pojawił się w Call of Duty Warzone. Należy jednak pamiętać, że to właśnie gra z serii Battle Royale będzie łącznikiem pomiędzy odsłonami.

Bardzo możliwe, że w następnych godzinach na serwerach Call of Duty: Warzone pojawi się więcej podobnych zajawek, które będą miały przygotować graczy na poniedziałek – wtedy to odbędzie się pełna prezentacja Call of Duty 2020.

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Tagi: call of duty 2020 Call of Duty: Warzone Treyarch