Daniel Stroński Daniel Stroński 30.04.2016 10:47
Teaser Call of Duty: Infinite Warfare na mapie Nuk3town w Black Ops III
981V

Teaser Call of Duty: Infinite Warfare na mapie Nuk3town w Black Ops III

Odetchnijmy na chwilę od przecieków o remasterze Call of Duty: Modern Warfare i skupmy się na tej ważniejszej (z punktu widzenia Activision) premierze. Na mapie "Nuk3town" w oryginalny sposób zapowiedziano CoD: Infinite Warfare.

W Call of Duty: Black Ops III (PS4) na mapie "Nuk3town" dodano wczoraj specjalną scenkę kończącą mecz. Po pokazaniu trójki najlepszych graczy, pokazuje się wielki statek i miga dziwne logo:

Koszulki z tym logo i kolejnym - IW7 (siódma gra Infinity Ward?) - otrzymali muzycy, sportowcy i inne znane osoby, które znają markę Call of Duty, i zalewają nimi Twittera:

Pojawił się też dwa twitterowe konta, zawierające odniesienia do cyklu Modern Warfare. Najprawdopodobniej mają promować nową odsłonę Call of Duty:

Niebawem powinniśmy dowiedzieć się, czym jest zapowiadane tam Infinity Initiative, i dostać jakieś konkrety na temat Call of Duty: Infinite Warfare (PS4).

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/call_of_duty_4_modern_warfare/news/has_this_twitter_account_been_teasing_call_of_duty_infinite_warfare_since_august.html

Tagi: Activision Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward iw7 PlayStation 4