Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 15:46
Fast & Furious Crossroads Wybuchy
1413V

Szybcy i wściekli na wybuchowym zwiastunie. Fast & Furious Crossroads otrzymało premierowy materiał

Bohaterowie serii „Szybcy i wściekli” za sprawą Slightly Mad Studios otrzymali nową grę, która właśnie zadebiutowała. Twórcy przygotowali premierowy zwiastun i materiał przedstawia esencję Fast & Furious Crossroads. W pozycji nie zabraknie szybkich samochodów i wybuchów.

Fast & Furious Crossroads nie było najlepiej promowaną grą Slightly Mad Studios, ale miłośnicy serii Szybcy i wściekli mogą już dzisiaj zapoznać się z produkcją, która otrzymała premierowy materiał. Twórcy nie zdecydowali się na pokaz dłuższego wyścigu, a po prostu skupiają się na samej esencji tego IP – szybkie samochody, wybuchy oraz kosmiczne akcje.

Wczoraj miałem okazję na portalu zaprezentować pierwszy gameplay z Fast & Furious Crossroads i choć tytuł nie otrzyma nagród za najlepszą oprawę, to pewnie część graczy może sprawdzić samą historię. Ta została zapowiedziana na materiale, który możecie zobaczyć poniżej.

Tryb fabularny w grze Fast & Furious Crossroads to nowy rozdział sagi Szybkich i Wściekłych –  Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson wcielają się ponownie w postacie znane z wielkiego ekranu – Doma Torreto, Letty Letty Ortiza i Romana Pearce'a – w tej pełnej akcji przygodzie rozgrywającej się w oszałamiających lokacjach z całego świata – w Atenach, Barcelonie, Maroko czy Nowym Orleanie. Do obsady dołączyli nowi aktorzy – Sonequa Martin-Green (The Walking Dead, Star Trek: Discovery), Asia Kate Dillon (Billions, John Wick: Chapter 3 – Parabellum) oraz Peter Stormare (Fargo, Skazany na śmierć).

Sytuacja z Fast & Furious Crossroads nie jest jednoznaczna, ale możemy mieć nadzieję, że przynajmniej gameplay nie zawiedzie. Na naszej stronie znajdziecie dogłębną recenzję produkcji, ale potrzebujemy jeszcze kilku dni na dokładne zapoznanie się z wyścigami.

Źródło: Informacja prasowa: Cenaga

Tagi: Bandai Namco Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios