Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2020 16:06
Fast & Furious Crossroads
4472V

Szybcy i Wściekli wracają w biednej oprawie. Fast & Furious Crossroads z datą premiery i rozgrywką

Codemasters właśnie zaprezentowało Fast & Furious Crossroads, ale nie możemy tutaj liczyć na piękną oprawę i zdumiewające animacje. Pierwszy materiał wygląda bardzo biednie i potwierdza wcześniejsze przypuszczenia.

Fast & Furious Crossroads zostało zapowiedziane na ubiegłorocznym The Game Awards, ale już pierwszy materiał nie napawał optymizmem. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy gameplay, który jednak potwierdza jedno – nie będzie to najpiękniejsza gra 2020 roku.

Trzeba jednak przyznać, że jednego tej produkcji nie zabraknie: dzikich akcji z samochodami w rolach głównych. Nawet najnowsza prezentacja jest przeładowana wydarzeniami, którymi od dawna szczyci się ta seria. Fast & Furious Crossroads trafi na rynek 7 sierpnia. Data premiery nie powinna dziwić – autorzy muszą wrzucić propozycję jeszcze przed debiutem nowej generacji.

Fast & Furious Crossroads zostało zapowiedziane jako pozycja Slightly Mad Studios, ale jak wiadomo Codemasters przejęło zespół i oficjalnie to teraz "Mistrzowie Kodu" są odpowiedzialni za Szybkich i Wściekłych.

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios