Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 16:15
Szybcy i wściekli Fast & Furious Crossroads
3183V

Szybcy i wściekli na pierwszej rozgrywce. Jak wypada gameplay z Fast & Furious Crossroads?

Jutro odbędzie się premiera Fast & Furious Crossroads, ale Slightly Mad Studios niezbyt często chwaliło się materiałami z swojej gry w uniwersum Szybkich i wściekłych. Teraz możemy jednak sprawdzić czystą rozgrywkę i odpowiedzieć sobie na pytanie – czy warto inwestować w ten tytuł?

Slightly Mad Studios skupia się na promocji Project CARS 3, ale nie możemy zapomnieć, że deweloperzy opracowali także grę z serii Szybcy i wściekli. Ostatni materiał nie zapowiedział wybitnej oprawy, ale jeśli zastanawiacie się, czy warto zainteresować się Fast & Furious Crossroads, to możecie oglądać czystą rozgrywkę.

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ Slightly Mad Studios przyzwyczaiło graczy do przygotowywania wysokobudżetowych tytułów przepełnionych piękną oprawą, a Fast & Furious Crossroads nie wygląda wyśmienicie. Musimy jednak pamiętać, że w tym wypadku autorzy nie skupili się na zwykłych wyścigach – teraz gracze otrzymają dostęp do otwartej przestrzeni i mają wykonywać fabularne misje.

Nie będzie to pewnie najmocniejsza gra tego roku, ale sympatycy serii mogą z zainteresowaniem przyglądać się propozycji. W końcu od dawna czekamy na wielką grę w tym IP, a Slightly Mad Studios może zapewnić ciekawą fabułę oraz angażujący gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios