Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 19:57
Borderlands 3 za darmo Gearbox Software
6037V

Borderlands 3 za darmo na PS4, Xboksa One, PC i Stadii. Promocja na weekend dla wszystkich graczy

Gearbox Software chce zachęcić graczy do Borderlands 3. Twórcy zaprosili graczy z czterech platform na bezpłatne strzelanie do przeciwników, rozwiązywanie misji i rozwijanie bohaterów. Poznajcie szczegóły oferty.

Borderlands 3 trafiło na rynek we wrześniu ubiegłego roku, więc deweloperzy nie mogli jeszcze świętować pierwszych urodzin gry, a ponownie zapraszają śmiałków na długi weekend pełen atrakcji. Tytuł Gearbox Software jest dostępny za darmo na PlayStation 4, Xboksie One, komputerach osobistych, a nawet na Stadii.

Twórcy podkreślają, że gracze mogą przez cały weekend (przyjemności kończą się 9, 10 lub nawet 12 sierpnia – szczegóły znajdziecie na stronie deweloperów) cieszyć się pełną wersją gry. Główną kampanię ukończycie w około 23 godziny, więc bez problemu poznacie główny wątek, a nawet otrzymacie szansę rozwijania kilku postaci.

Jest to dobry moment na zapoznanie się z pozycją, która od premiery została rozbudowana, autorzy wyeliminowali drobne błędy, a na serwerach nie brakuje chętnych do wspólnego strzelania.

Podczas oczekiwania na pobranie Borderlands 3, zapoznajcie się także z promocją na darmowego Wiedźmina, pobierzcie bezpłatne gry od Epic Games i sprawdźcie najnowszą ofertę Microsoftu. W ten weekend nie możemy narzekać na nudę.

Źródło: https://borderlands.com/en-US/news/2020-08-06-borderlands-3-free-weekend-august-2020/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software