Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 19:41
3 out of 10, EP 1: „Welcome To Shovelworks”
1182V

2 gry za darmo od Epic Games. Firma oferuje „pierwszy grywalny sitcom świata”

Epic Games zaprasza graczy na kolejne produkcje. Dzisiaj możemy pobrać dwie gry, a kolejne tytuły zostaną udostępnione w przyszłym tygodniu. Użytkownicy sięgną tym razem po mniejsze pozycje, ale na pewno warto wrzucić je na listę.

Już wcześniej zaprosiliśmy naszych czytelników na darmowego Wiedźmina oraz Big Gaming Weekend, a teraz nadszedł czas na produkcje od Epic Games. Nie możemy tym razem mówić o wysokobudżetowych hitach AAA pokroju GTA 5, jednak na pewno warto sprawdzić najnowszą propozycję. Jak to mówią – na cyfrową kupkę wstydu zawsze można wrzucić.

3 out of 10, EP 1: „Welcome To Shovelworks” – pobierz za darmo

Wilmot's Warehouse – pobierz za darmo

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że dzisiejsza propozycja jest ciekawa. 3 out of 10 zadebiutowało dzisiaj i deweloperzy z Terrible Posture Games chcą zaprosić graczy na ciekawą przygodę. Zadaniem graczy będzie dołączenie do zespołu programistów, którzy mają stworzyć produkcję z ocenami lepszymi niż 3/10. Twórcy przygotowali „częściowo animowany serial, częściowo grę” i jest to „pierwszy grywalny sitcom świata”. Autorzy zaproszą nas na 5 odcinków, które będą publikowane co tydzień za darmo.

Wilmot's Warehouse jest natomiast logiczną grą, w której naszym zadaniem będzie utrzymanie magazynu w idealnym porządku. Pozycja w wersji na Nintendo Switchu zgarnęła oceny na poziomie 85%.

Promocja Epic Games trwa do 13 sierpnia – od tego dnia pobierzemy Remnant: From the Ashes oraz The Alto Collection. 

Sprawdźcie zwiastun 3 out of 10:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: 3 out of 10 epic games epic games store promocja Wilmot's Warehouse