Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2020 22:02
PS5 Logo
10539V

PS5 DualSense w czarnym kolorze? Zdjęcia wyciekły do Sieci

Sony może szykować dużą niespodziankę dla graczy, którzy jednak wolą standardowy kolor kontrolera do PS5. W Sieci pojawiły się nieoficjalne zdjęcia prezentujące czarną wersję pada do PlayStation 5.

Sony wciąż nie potwierdziło ostatecznych szczegółów dotyczących PlayStation 5. Firma ma szykować informacje dotyczące ceny, daty premiery, zamówień przedpremierowych oraz chce rozmawiać z graczami o różnych edycjach PS5.

Korporacja nie śpieszy się z publikacją materiałów, ale właśnie wyciekły do Sieci zdjęcia prezentujące czarny DualSense. Podkreślam: nie wiemy kto jest autorem fotek, ale według plotek fotografie zostały wykonane w jednej z fabryk.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ Sony mogło wsłuchać się w opinie społeczności i zapewnić na premierę drugą wersję kolorystyczną PlayStation 5. Nie brakuje jednocześnie głosów, według których kolor PS5 dostosujemy przez wymienne panele, więc dodatkowy (czarny) model DualSense miałby sens.

Co sądzicie o takiej wersji kontrolera do PlayStation 5? Sprawdźcie również najnowsze szczegóły oraz materiały z oficjalnych akcesoriów do next-genowego PlayStation.

PS5 DualSense czarny - 1

PS5 DualSense czarny - 2

Dla porównania: biała wersja i nawet kabel... ;)

PS5 DualSense czarny - 3

PS5 DualSense czarny - 4

PS5 DualSense czarny - 5

Źródło: Twitter: IamAlex2006

Tagi: DualSense playstation 5 PS5 Sony