PS5 dostosowane przez każdego gracza? Najnowsze zdjęcia mogą potwierdzać jedną z teorii

Plotka
9104V
PS5 dostosowane przez każdego gracza? Najnowsze zdjęcia mogą potwierdzać jedną z teorii
Iza Łęcka | 28.07.2020, 08:51

Sony wciąż nie skomentowało plotek dotyczących nowych kolorów PlayStation 5, choć urządzenie ma otrzymać „wiele opcji personalizacji”. Gracze są przekonani, że ostatnie zdjęcia potwierdzają jedną z teorii. Każdy stworzy wersję PS5 zgodną z własnymi upodobaniami?

PS5 zostało dotychczas zaprezentowane tylko w jednej wersji kolorystycznej, jednak Sony potwierdziło, że chce „rozmawiać” na temat nowych edycji PlayStation 5. Japońska korporacja jak dotąd nie wyjaśniła tajemniczych słów, tymczasem sympatycy marki są pewni, że najnowsze, udostępnione zdjęcia zdradzają duży sekret next-genowej konsoli Sony.

W czerwcu informowaliśmy o słowach przedstawiciela PlayStation, który potwierdził, że PlayStation 5 posiada wiele opcji dostosowania. Już wtedy wysnuta została teoria dotycząca wymiennych paneli PS5, a ową hipotezę mogą potwierdzać najnowsze zdjęcia.

Wczoraj zaprezentowaliśmy na portalu fotografie bocznych paneli PlayStation 5, na których łatwo można dostrzec specjalne uchwyty – takie same klipsy pojawiały się kiedyś w smartfonach, które mogliśmy otworzyć, by wyciągnąć baterię. Podobne rozwiązanie wciąż ma swoje zastosowanie w niektórych sprzętach.

Nie jest to potwierdzona wiadomość, a raczej rozbudzone nadzieje graczy, choć musimy przypomnieć, że Sony już na aktualnej generacji zdecydowało się na podobne rozwiązanie. Pierwszy model PlayStation 4 posiadał wymienne panele, jednak japońska korporacja skutecznie nie promowała tej opcji – powstały tylko reklamy prezentujące rozmaite wersje kolorystyczne elementu.

Jeśli Sony faktycznie zdecydowało się na omawiany krok, będziemy mogli mówić o sporej niespodziance, gdyż niezwykle szybko w sklepach pojawią się nowe wersje bocznych paneli PS5, które dostosujemy zgodnie z własnymi preferencjami.

PS5 wymienne boki

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-ps5s-white-plates-are-swappable-leaked-pictures-suggest.256485/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych