Gotham Knights i Suicide Squad mogą pojawić się na DC FanDome. Warner Bros. zapowiada wielkie ogłoszenia

Gry
1122V
Gotham Knights i Suicide Squad mogą pojawić się na DC FanDome. Warner Bros. zapowiada wielkie ogłoszenia
Wojciech Gruszczyk | 05.08.2020, 21:31

Warner Bros. przypomina światu o DC FanDome. Wydarzenie odbędzie się pod koniec miesiąca i podczas imprezy mamy zobaczyć „wielkie ogłoszenia”. To prawdopodobnie na tej imprezie poznamy oficjalnie Gotham Knights i Suicide Squad.

O Gotham Knights i Suicide Squad pisaliśmy na portalu w drugiej połowie czerwca. Wtedy to brytyjski Eurogamer postanowił zepsuć niespodziankę Warner Bros. i Tom Phillips potwierdził dwie gry – ten pierwszy tytuł rozwija Warner Bros. Montreal, a za drugi odpowiada Rocksteady Studios. Od miesięcy czekamy na pokaz obu produkcji i wiele może zmienić się już pod koniec miesiąca.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warner Bros. przypomniał fanom komiksów o DC FanDome – wydarzenie zostało zapowiedziane dwa miesiące temu i odbędzie się 22 sierpnia. Najnowszy zwiastun potwierdza, że podczas cyfrowego wydarzenia będziemy świadkami dużych prezentacji.

Nie możemy nawet marzyć o szybkich premierach Gotham Knights i Suicide Squad, więc podczas pokazu nie powinniśmy oczekiwać wielu szczegółów. Jeśli Warner Bros. zdecyduje się na pokazanie zwiastunów i przedstawi pierwsze konkrety to będziemy mogli mówić o naprawdę dużym wydarzeniu.

Mimo wszystko z tego miejsca zapraszam naszą społeczność na 22 sierpnia – relację z DC FanDome znajdziecie na naszej stronie.

Źródło: własne

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper