Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 19:51
Call of Duty: Warzone 5 sezon
2870V

Call of Duty: Warzone z serią nowości. Zwiastun prezentuje 5. sezon

Infinity Ward szykuje graczy na nowości w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Na mapie Battle Royale pojawi się między innymi pociąg, a zainteresowani otrzymają nową opcję, by wskoczyć na stadion. Zobaczcie materiał zapowiadający atrakcje.

Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare otrzymają w tym tygodniu szereg nowości za sprawą 5. sezonu zawartości. W Verdańsku pojawi się między innymi pociąg, który będzie okrążał mapę, a dodatkowo podłożone ładunki sprawią, że stadion zostanie otwarty – oba elementy zostały zapowiedziane przez zajawki (stadion, pociąg).

Teraz możemy spojrzeć na zwiastun pełny nowości, który potwierdza także kolejne mapy do klasycznego trybu multiplayer z Modern Warfare czy też lokacje w Ground War i Gunfight. Jak widać autorzy zamierzają stale ubarwiać obie pozycje, by zapewniać graczom atrakcje zachęcające do powrotu na serwery Call of Duty.

W zasadzie brakuje nam jedynie zapowiedzi nowego Call of Duty, by gracze mogli już w spokoju wyczekiwać na nową część, ale według świeżych plotek – szczegóły pozycji mogą zostać ujawnione już w najbliższy czwartek podczas pokazu Sony.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward