Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 15:48
FIFA 21 Inter Mediolan
1327V

FIFA 21 z Interem Mediolan. Włoski klub partnerem EA Sports

W FIFA 21 znajdziemy dopracowanych piłkarzy Interu Mediolan. Włosi zostali oficjalnymi partnerami najnowszej produkcji EA Sports, więc fani Nerazzurrich mogą szykować się na wiele niezapomnianych spotkań. Drużyna będzie dostępna ekskluzywnie w grze Elektroników.

EA Sports i Electronic Arts szykują się do pokazów najnowszej odsłony serii FIFA. Już wcześniej poznaliśmy szczegóły zmian z kariery oraz trybu VOLTA, a teraz możemy potwierdzić kolejną ciekawą informację.

Inter Mediolan został oficjalnym partnerem EA Sports, więc w FIFA 21 znajdziemy piłkarzy z Włoch. Wcześniej Inter współpracował z Konami, jednak kilka tygodni temu dwa kluby z Mediolanu (Inter + Milan) zapowiedziały zmiany. Teraz możemy potwierdzić, że Inter będzie dostępny ekskluzywnie w nowej Fifie, a pewnie tą samą drogą podąży Milan.

Jest to na pewno ciekawa wiadomość dla sympatyków Serie A – jak wiadomo we właśnie zakończonym sezonie to Juventus sięgnął po złoto, ale Inter zdobył zaledwie jeden punkt mniej od zwycięzcy. Juventus oczywiście będzie dostępny wyłącznie w PES-ie, ponieważ umowa klubu z Konami ma trwać przez kilka kolejnych sezonów.

Jak widać – walka o licencje trwa...

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21