Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2020 04:01
Halo Infinite na Xbox Games Showcase
2681V

Halo Infinite na zwiastunie i rozgrywce. Master Chief trafia do otwartego świata

Jednym z pewniaków Xbox Games Showcase była prezentacja Halo Infinite. Na dobry początek twórcy przedstawili historię, dzięki czemu gracze mogą spojrzeć na rozgrywkę z fabularnej kampanii. Zobaczcie nowe Halo w akcji.

O Halo Infinite pierwszy raz usłyszeliśmy w 2018 roku, ale 343 Industries od tego czasu niezbyt często prezentowało produkcję. Deweloperzy poświęcili się ciężkiej pracy, by zaoferować zupełnie nową jakość w znanym i cenionym uniwersum. Gra powstaje na nowym silniku, którego pierwszą prezentację możemy zobaczyć dzisiaj: zdecydowano się na pełen pokaz kampanii z oczekiwanej od dawna przygody Master Chiefa.

Halo Infinite na Xbox Games Showcase

Tak jak mogliśmy się spodziewać. Microsoft rozpoczął imprezę od ciekawego zwiastuna Halo, który jest w zasadzie kontynuacją poprzedniego materiału, ale to dopiero początek. Następnie Amerykanie pokazali 8-minutowy gameplay z nowej przygody.

Gameplay? Na początku bardzo spokojnie – Szef wybił kilku przeciwników i spojrzał na mapę świata? Wiele na to wskazuje, że potwierdzą się plotki dotyczące umiejscowienia kampanii w otwartym świecie. Jest to ciekawy wybór, który może w dobry sposób rozbudować wydarzenia. Trzeba na pewno zwrócić uwagę, że choć tytuł nie urywa łba grafiką, to jednak pozwolił spojrzeć na kilka efektownych widoków.

343 Industries zdecydowało się nawet na przyjemne wprowadzenie do wydarzeń, ponieważ poznaliśmy głównego przeciwnika i faktycznie Master Chief zmierzy się teraz z starym-nowym zagrożeniem. Wódz Banished wygląda świetnie.

Pamiętajcie o najważniejszym: stream działa w 1080p, ale u nas zobaczycie materiały w 4K.

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft