Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2020 12:53
State of Play PS5
3198V

PS5 State of Play z wielkimi hitami? Gracze wierzą w tajemniczą listę, informator zapowiada pokaz menu

Na początku sierpnia może odbyć się State of Play, natomiast w Sieci pojawiła się lista prezentująca szczegóły pokazu. Jeśli Sony zdecydowałoby się na tak okazałe wydarzenie – konkurencja mogłaby mieć spory problem z odpowiedzią.

Podczas pokazu The Future of Gaming Sony zaprezentowało PS5, ale musimy zdawać sobie sprawę, że to dopiero początek rozbudowanej kampanii marketingowej, której zadaniem będzie przyciągnięcie graczy do nowej generacji. Zgodnie z plotkami, na początku sierpnia odbędzie się drugie wydarzenie, które będzie odpowiedzią na Xbox Games Showcase. Według dziennikarza Eurogamera japoński gigant ma kilka niespodzianek w zanadrzu.

Co ciekawe, w Sieci pojawiła się lista potencjalnie prezentująca szczegóły wydarzenia – State of Play mającego się odbyć 10 sierpnia. Na imprezie mielibyśmy zobaczyć między innymi nowe odsłony Silent Hill oraz Call of Duty, czy też szczegóły ulepszeń kilku dużych produkcji. W trakcie eventu Sony miałoby przedstawić zwiastun PlayStation 5, na którym prawdopodobnie zobaczylibyśmy cenę oraz datę premiery konsoli.

Trudno mi uwierzyć w tak rozbudowane i obiecujące zestawienie, jednak przedstawione listy rozbudziły nadzieje wielu graczy, którzy komentują sprawę i przekazują sobie plan pokazu. Warto zaznaczyć, że pojawiło się także drugie zestawienie (możecie je zobaczyć w galerii) pozbawione większych konkretów. W jego treści znajdują się jednak gry, których premier najpewniej nie możemy oczekiwać – jak przykładowo remake Parasite Eve.

State of Play PS5 - 1

Dodatkowo, Tidux – znany informator związany z PlayStation – potwierdził, że Sony w najbliższym czasie zaprezentuje ostateczne menu PlayStation 5. Wkrótce opublikowana zostanie aktualizacja devkita PS5, a deweloperzy sprawdzą finalną wersję UI, więc z obawy o przeciek, japoński producent może zdecydować się na pokaz.

Sprawdźcie wspomnianą listę (powyżej wycinek, w galerii pełna wiadomość). Czy czekalibyście na tak rozbudowane pokazy Sony?

Źródło: https://www.notebookcheck.net/Unproven-PS5-State-of-Play-leaks-offer-huge-surprises-including-Silent-Hill-reveal-and-a-closer-look-at-the-PlayStation-5-console.483463.0.html

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony state of play