Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 19:07
PS5 sony konsola PlayStation
3789V

Gry z PS5 zostaną wkrótce ujawnione. Sony szykuje niespodzianki na State of Play

Sony nie powiedziało ostatniego słowa w temacie gier first-party i third-party szykowanych na PS5. Po pokazie Microsoftu odbędzie się State of Play, który przedstawi kolejne produkcje zmierzające na rynek. Informację potwierdził dziennikarz Eurogamera.

Microsoft przedstawił dzisiaj szczegóły Xbox Games Showcase. Wydarzenie odbędzie się pod koniec lipca i najwidoczniej na ten ruch czekało Sony. Tom Phillips z Eurogamera potwierdził, że tuż po imprezie korporacji z Redmond odbędzie się State of Play, na którym zobaczymy nowe gry Sony – Japończycy przygotowują tytuły first-party i third-party.

Nie będzie to już tak wielkie wydarzenie jak The Future of Gaming, ale Japończycy już potwierdzili, że potrafią na State of Play pokazać kilka świetnych gier w zaledwie 10-15 minut. Na szczegóły imprezy musimy niestety wciąż zaczekać.

PS5 State of Play Tom

Na wiadomość odpowiedział także Jeff Grubb, który podkreślił, że na Xbox Games Showcase także nie możemy liczyć na wszystkie pozycje Microsoftu. Amerykanie podobnie jak konkurencja wciąż nie pokażą wszystkich gier – pewnie w sierpniu odbędzie się kolejna prezentacja rodziny Phila Spencera.

Możemy w tej sytuacji mieć pewność, że w następnych tygodniach nie będziemy się nudzić. Wchodzimy w ostateczny etap promocji nowej generacji i teraz producenci PlayStation 5 oraz Xboksa Series X muszą wyciągnąć najmocniejsze działa.

Źródło: Twitter: tomphillipsEG + JeffGrubb

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony