Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2020 12:15
Disintegration Free Play Days
801V

3 gry za darmo na weekend. Microsoft zaprasza do sprawdzenia dwóch strzelanek i strategii ekonomicznej

Nowy weekend, nowe Free Play Days – Microsoft daje możliwość wypróbowania trzech gier w trakcie najbliższych dni. Właściciele Xboksów One mają znakomitą okazję do wypróbowania między innymi Disintegration, jednak tym razem otrzymujemy dostęp do całej zawartości.

Microsoft ujawnił nowe gry w ofercie Free Play Days –  tym razem trzy propozycje mogą zainteresować graczy, którym w oko wpadła Rocket Arena, ale nie byli przekonani do zakupów. W tym tygodniu informowaliśmy o pierwszej przecenie gry EA na Originie, a w następnym dniu oferta zawitała również w stacjonarnych sklepach.

3 gry za darmo na weekend na Xboksa One

  • Two Point Hospital
  • Disintegration
  • Rocket Arena

Na nadchodzący weekend amerykańska korporacja oferuje dostęp do pełnej wersji Rocket Areny. To dobry moment, by sprawdzić grę i przekonać się o jakości „strzelanki z rakietami”. We Free Play Days znajdziecie także Disintegration, czyli nową produkcję jednego z autorów Halo. Trzecią grą z zestawu jest Two Point Hospital – jeśli wciąż nie mieliście okazji wypróbować „duchowego spadkobiercy Theme Hospital” nadchodzący weekend może być dobrym czasem na nadrobienie zaległości.

Z oferty Free Play Days mogą skorzystać klienci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: free play days gry za darmo gry za darmo na weekend promocja