Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2020 10:17
Rocket Arena promocja
437V

Rocket Arena w dużej promocji na PS4 i Xboksie One. Pudełkowe wydanie z rabatem sięgającym 100 zł

Electronic Arts stara się zainteresować kolejnych graczy rakietową strzelanką. Rocket Arena została wczoraj przeceniona w sklepie EA, natomiast dzisiejsza promocja wystartowała także na PlayStation Store oraz w stacjonarnych sklepach. Tytuł jest dostępny z rabatem sięgającym 83%.

Rocket Arena to najnowszy shooter Electronic Arts, który najwidoczniej nie cieszy się oczekiwanym zainteresowaniem. Już wczoraj informowaliśmy o pierwszej promocji, natomiast dzisiaj wystartowały kolejne przeceny – tym razem tytuł możemy kupić w niższej cenie na PlayStation Store.

Promocja jest dostępna także w stacjonarnych sklepach, w których kupicie grę z rabatem sięgającym przynajmniej 100 zł:

Rocket Arena Xbox One 

Rocket Arena PS4

Rocket Arena PC

Pozycja jest dostępna na rynku mniej niż dwa tygodnie, jednak wydawca zdecydował się na tak okazałą promocję, co wymownie może sugerować, że EA stara się ratować tytuł i zwiększyć jego popularność wśród graczy.

Rocket Arena będzie rozwijane poprzez liczne aktualizacje, a Electronic Arts nie ukrywa dużych planów związanych z tym IP – by można było jednak mówić o sukcesie, potrzeba odpowiednio dużej publiki. Final Strike Games może mieć spory problem z wdrażaniem nowości, gdy serwery produkcji będą świecić pustkami.

Przeczytajcie naszą recenzję Rocket Areny.

Źródło: PlayStation Store/Sklepy

Tagi: Electronic Arts Final Strike Games Rocket Arena