Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2020 09:27
Rocket Arena
1733V

Rocket Arena walczy o życie. EA obniża cenę gry o 83% po 11 dniach od premiery

Electronic Arts stara się przekonać jak największą grupę graczy do Rocket Areny. Najnowszy shooter przygotowany przez Final Strike Games już doczekał się sporej obniżki. Sympatycy strzelania mogą nabyć tytuł z rabatem sięgającym 83%, choć jego premiera miała miejsce w połowie miesiąca.

Rocket Arena to najnowsza produkcja Electronic Arts, która zadebiutowała 17 lipca. Od premiery nie minął nawet miesiąc, tymczasem jesteśmy świadkami zaskakująco szybkiej i dużej promocji. Grę można kupić z rabatem sięgającym 83%. Oferta jest dostępna na Originie:

Final Strike Games planuje rozwijać Rocket Arena wieloma bezpłatnymi aktualizacjami, ale deweloperzy muszą posiadać odpowiednio okazałą publikę, która dostrzegłaby efekty wprowadzonych zmian. Najprawdopodobniej warunek przyciągnięcia większego grona graczy stał się głównym powodem do tak dużej promocji.

Rocket Arena to sieciowa strzelanka nastawiona na rywalizację dwóch drużyn – produkcje tego typu muszą cieszyć się sporą popularnością, by mogły przetrwać, a gracze spędzali więcej czasu na serwerach. Pomimo wydania shootera w stosunkowo spokojnym okresie, najwidoczniej nie przyciąga on przed ekrany przewidywanej liczby entuzjastów dynamicznych zmagań. Już w weekend informowaliśmy o problemach gry.

Sprawdźcie naszą recenzję Rocket Areny.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/rocket-arena-i-rocket-arena-edycja-mityczna-w-historycznie-najnizszych-cenach-na-origin/

Tagi: Electronic Arts Final Strike Games Rocket Arena