Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.07.2020 21:30
Fire Serpent csgo
2167V

CS:GO - gracz wydał ponad 15 tysięcy dolarów, aby zdobyć wymarzoną skórkę

Sparkles, YouTuber grywający w CS:GO, zażyczył sobie AK-47 w wersji Ognistego Węża. Gracz przeznaczył na całą zabawę ponad 15 tysięcy dolarów.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego Gabe Newell śpi na forsie, to właśnie poniższy materiał powinien dać Wam odpowiedź na powyższe pytanie. Jeden z graczy Counter-Strike: Global Offensive postanowił zdobyć swoją wymarzoną skórkę, więc przeznaczył ponad 15 tysięcy dolarów na kupienie innych skinów, które potem wykorzystał do tzw. kontraktów na broń.

Sparkles, bo tak nazywa się osoba, dzięki której na konto Valve wpłynęło tyle pieniędzy, zażyczył sobie skórki Ognisty Wąż w najlepszym stanie do broni AK-47. Jest to czerwony skin, którego trudno zdobyć ( bardzo niski procent wylosowania). Tak też korzystając z poradników kupował dane skiny, które potem wykorzystywał w kontraktach (przykładowo 10 niebieskich broni daje 1 broń fioletową). Sparkles krok po kroku zdobywał coraz to rzadsze skiny, aby potem spróbować wylosować wyżej wymienionego kałacha. 

Problem w tym, że ostatni upgrade to totalna loteria - oznacza to, że nie zawsze musi wylecieć ta skórką, którą akurat chcemy. Świetnym przykładem jest właśnie tutaj jego materiał, bowiem zamiast AK-47 zdobył m.in. MACa-10, USP czy AWP-ę. Dopiero za którymś razem udało zdobyć mu się wymarzonego skina, dlatego też przeznaczył na całą zabawę ponad 15 tysięcy dolarów.

Gdyby YouTuberowi udało zdobyć się kałacha za pierwszym razem, to z pewnością zaoszczędziłby przynajmniej trzy czwarte wspomnianej przed chwilą kwoty. 

Źródło: https://gamerant.com/csgo-sparkles-stat-rak-ak-47-15000/

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment