Yakuza: Like a Dragon otrzyma angielski dubbing. Gra trafi na PS5

Gry
771V
Yakuza: Like a Dragon otrzyma angielski dubbing. Gra trafi na PS5
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2020, 16:36

SEGA właśnie potwierdziła interesującą wiadomość. Drugi raz w historii zdecydowano się na pełną lokalizację gry z serii Yakuza. Produkcja zawędruje jeszcze w tym roku na rynek z angielskim dubbingiem. Będzie to oczywiście tylko jedna z opcji.

Yakuza: Like a Dragon dotychczas oficjalnie zmierzała na PlayStation 4, Xboksa One, Xboksa Series X oraz PC, ale teraz możemy potwierdzić, że SEGA zaproponuje graczom wydanie na PlayStation 5.

Redakcja IGN otrzymała wiadomość, że tytuł będzie dostępny w „późniejszym terminie” na next-genowej konsoli PlayStation. W przypadku Xboksa Series X (tytuł trafi do graczy na premierę next-genowej konsoli) klienci skorzystają ze Smart Delivery, ale w przypadku ulepszenia do wersji z PS5 szczegóły mamy poznać w późniejszym terminie – wydawca jedynie potwierdza, że taka opcja zostanie udostępniona.

Yakuza: Like a Dragon będzie jednocześnie drugą odsłoną z głównej serii, która otrzyma opcję angielskiego dubbingu. W grze wystąpią między innymi:

  • Kaiji Tang jako Ichiban Kasuga (bohater)
  • George Takei jako Masumi Arakawa
  • Andrew Morgado jako Koichi Adachi
  • Greg Chun jako Yu Nanba
  • Elizabeth Maxwell jako Saeko Mukoda

Jak widać SEGA nie żałowała na lokalizację i zatrudniła kilku znanych aktorów. Fani Star Treka na pewno kojarzą George'a Takeiego (Komandor Sulu), a Kaiji Tang od lat podkłada głos pod bohaterów ze zróżnicowanych gier. Aktora słyszeliście na pewno w między innymi: The Division 2, Dead or Alive 6, Shenmue III, Code Vein, Fallout 76, SoulCalibur VI czy też Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds.

Źródło: https://www.ign.com/articles/yakuza-like-a-dragon-ps5-series-x-english-dub-george-takei-release-date

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper